Školy

V Kempu Krkavec od května do září ubytováváme také školní sportovní kurzy. Kurz je většinou pětidenní a jeho náplní jsou především vodácké a cyklistické výlety, doplněné sporty v kempu (fotbal, volejbal, stolní tenis) či koupáním v nedalekých pískovnách. Rovinatý terén Třeboňské pánve nabízí nenáročné trasy pro všechny.

Tipy na cyklovýlet Třeboň, Červená Lhota, rybník Rožmberk, Tábor, Borkovická Blata, Jindřichův Hradec, Choustník, Hluboká nad Vltavou apod. Lokalita kempu je vhodná i pro vodácké kurzy. Pokud nejste ve vodáckých aktivitách zrovna kovaní můžete využít nabídky vodáckého kurzu pro školy. Výcvik zajišťuje Mgr. Lenka Šteffanová a nabízí kompletní vodácký kurz viz vodácké kurzy. Pro zdatnější kolektivy je možné využít nedaleké lanové centrum nebo raftingového kurzu na divoké vodě na umělé slalomové dráze v Českém Vrbném. Aktivity můžete různé kombinovat a pokud nebudete zrovna pádlovat nebo šlapat na kole můžete si udělat pěší výlet do nedalekého městečka Veselí nad Lužnicí, vlakem můžete jet na výlet do Třeboně, Jindřichova Hradce nebo Tábora. Večer si můžete zapálit táborák nebo využít prostornou jídelnu k večernímu programu. Pokud se vám nebude chtít nikam cestovat můžete využít nějakého sportovního hřiště a zahrát si nějakou tu míčovou hru. S typy na výlety a ostatními aktivitami vám rádi poradíme.

Ubytování

Ubytování je možné ve čtyř a pěti-lůžkových chatkách, k dispozici jsou též větší dřevěné sruby (počet míst 7–10). Za příplatek je možné si objednat vytápění chatiček radiátorem. Sprchy s teplou vodou (po celý den v ceně) a WC jsou společné v samostatné budově. Za nepříznivého počasí nebo pro večerní program je k dispozici prostorná vytápěná jídelna.

Strava

Samozřejmě, že vás nenecháme o hladu, čeká na vás polopenze nebo plná penze dle výběru, kdy snídaně probíhá formou bufetu, k obědu vám nachystáme balíček, který si vezmete s sebou na výlet, a večer si pochutnáte na polévce a hlavním jídle. Zajistíme i pitný režim ke každému jídlu.

CENÍK ŠKOLY – ubytování, stravování

Počet dnů (nocí)

Ubytování + polopenze

(snídaně, večeře)

Ubytování + plná penze

(snídaně, oběd balíček na cestu, večeře)

3 dny (2)

800 Kč

900 Kč

4 dny (3)

1 200 Kč

1 350 Kč

5 dní (4)

1 600 Kč

1 800 Kč

6 dní (5)

1 950 Kč

2 200 Kč

7 dní (6)

2 200 Kč

2 450 Kč

8 dní (7)

2 550 Kč

2 550 Kč

Ceny jsou smluvní!

Cena zahrnuje:

  • Ubytování s povlečením
  • Teplou vodu po celý den
  • Stravu – polopenzi/plnou penzi – viz tabulka
  • Doprava zavazadel z vlakového nádraží ve Veselí nad Lužnicí

Cena nezahrnuje:

  • Dopravu osob a kol do kempu
  • Úrazové připojištění účastníků kurzu
  • Vodácký program – viz příloha, zajištěno Mgr. Lenka Šteffanová, IČ: 74383523