Školy

V Kempu Krkavec od května do září ubytováváme také školní sportovní kurzy. Kurz je většinou pětidenní a jeho náplní jsou především vodácké a cyklistické výlety, doplněné sporty v kempu (fotbal, volejbal, stolní tenis) či koupáním v nedalekých pískovnách. Rovinatý terén Třeboňské pánve nabízí nenáročné trasy pro všechny.

Tipy na cyklovýlet Třeboň, Červená Lhota, rybník Rožmberk, Tábor, Borkovická Blata, Jindřichův Hradec, Choustník, Hluboká nad Vltavou apod. Lokalita kempu je vhodná i pro vodácké kurzy. Pokud nejste ve vodáckých aktivitách zrovna kovaní můžete využít nabídky vodáckého kurzu pro školy. Výcvik zajišťuje Mgr. Lenka Šteffanová a nabízí kompletní vodácký kurz viz vodácké kurzy. Pro zdatnější kolektivy je možné využít nedaleké lanové centrum nebo raftingového kurzu na divoké vodě na umělé slalomové dráze v Českém Vrbném. Aktivity můžete různé kombinovat a pokud nebudete zrovna pádlovat nebo šlapat na kole můžete si udělat pěší výlet do nedalekého městečka Veselí nad Lužnicí, vlakem můžete jet na výlet do Třeboně, Jindřichova Hradce nebo Tábora. Večer si můžete zapálit táborák nebo využít prostornou jídelnu k večernímu programu. Pokud se vám nebude chtít nikam cestovat můžete využít nějakého sportovního hřiště a zahrát si nějakou tu míčovou hru. S tipy na výlety a ostatními aktivitami vám rádi poradíme.

Ubytování

Ubytování je možné ve čtyř a pěti-lůžkových chatkách, k dispozici jsou též větší dřevěné sruby (počet míst 7–10). Za příplatek je možné si objednat vytápění chatiček radiátorem, ale pouze v omezeném množství. Sprchy s teplou vodou (po celý den v ceně) a WC jsou společné v samostatné budově.

Strava

Samozřejmě, že vás nenecháme o hladu, čeká na vás polopenze nebo plná penze dle výběru, kdy snídaně probíhá formou bufetu, k obědu vám nachystáme balíček, který si vezmete s sebou na výlet, a večer si pochutnáte na polévce a hlavním jídle. Zajistíme i pitný režim ke každému jídlu.

CENÍK ŠKOLY – ubytování, stravování

Na vyžádání, dohodou dle rozsahu poskytnutých služeb – +420 702 191 799, info@kempkrkavec.cz